כתרי חרסינה בשיניים במרפאת ד"ר פיש

זקוקים לכתר בשיניים – כיצד יש לבחור כתרי חרסינה? על מה צריך להקפיד כשעושים כתרי חרסינה על מנת שהטיפול יוכתר כהצלחה ויוביל לכתר איכותי ועמיד?

כל מי שאי פעם היה זקוק לכתר בשיניים ודאי שם לב לכך שהמחירים שנגבים על הכתר עצמו וכן על הטיפול גם יחד דורשים השקעה לא מעטה. אם תהיתם מדוע, אז הרי שהמחיר הוא תולדה של 2 סיבות: החומרים היקרים להם זקוקה השן הפגועה כהגנה והיקף העבודה של הרופאים, וטכנאי השיניים שצריכים גם הם להשקיע בעבודתם על מנת שכתרי החרסינה ישתלבו באופן מדויק בחלל הפה. מניסיון – לשיקולי העלות נכנס גם ממד הזמן המשוער לביצוע הטיפול, אך בד בבד, גם לחומר שנבחר עבור הכתר יש משקל בקביעת המחיר ובמיוחד כאשר מדובר בכתרי חרסינה.

כתר "מלכות" – אחוז המתכת האצילה שיש בכתר

ואם בעלויות עסקינן, בכתרים ולהם העלות המינימלית ביותר, הבסיס המתכתי מתחת לחרסינה מיוצר מסגסוגת מיוחדת לכתרים. כדאי לבחור כתר העשוי ממתכת אצילה עף על פי שמחיר הזהב יקר היום. טיטניום נחשבת למתכת הכי פופולרית בתחום כתרי חרסינה ואחריה, פלטינה ופלדיום. מיעוט קטן יחליט להשקיע עוד משאבים, ולצרוך כתר זהב, שזו המתכת האצילה ב- ה”א הידיעה.

על מה חשוב להקפיד על מנת שהתאמת כתרי חרסינה תוכתר כהצלחה?

הגעה לטיפולים, והתנהלות סטנדרטית ורגילה עם הכתר הזמני שבפיך. הכתר נפל בעת אכילה או לעיסה? פנה לרופא על מנת שיתקין כתר זמני חדש או ידביק (ימלט) את הנוכחי. חשוב להקפיד להשאירו בפה כמו שהוא על מנת שיהווה אינדיקציה לכתר האמתי וכדי שיכין את השטח לבא אחריו.

תפקידו של כתר זמני חשוב ביותר כי תפקידו של כתר כזה הוא בדיוק כמו תפקידו של כתר חרסינה -אך זמני.

1- פונקציה

2- אסתטיקה

3- שמירה על המקום בקשת .

4- במקרה של שן ללא טיפול שורש , הגנה על השן.

למי מומלץ לפנות לטיפול שיניים מקצועי?

מומלץ לפנות לרופא שיניים מנוסה, בעל ניסיון וותק בביצוע כתרי חרסינה. במרפאת השיניים של ד”ר יוסי פיש יספקו לכם כתרי חרסינה  ויקפידו על סטנדרט עבודה גבוה וביצוע עבודה ששמה דגש על כל הפרטים הקטנים.

למידע ופרטים על בחירת כתרי חרסינה ועל הטיפול שיוביל להתקנתם – פנו לד”ר יוסי פיש כעת!