אינויזליין

מהי שיטת ה-Invisialign? – שיטת האינויזליין היא למעשה דרך בלתי נראית ליישור שיניים להשגת החיוך שאתם שואפים אליו והגשמת חלומותיכם.

דבר זה נעשה באמצעות טכנולוגיית הדמיית מחשב בתלת ממד ותוכנית זו כוללת קשתיות אינויזליין והן שקופות וכתוצאה מכך כמעט שלא ניתן להבחין ב”פלטה” הבלתי נראית הזאת ואחד היתרונות המובהקים של שיטה זו היא שהרכבת אינויזליין לא מפריעה לסגנון החיים ולחיי היומיום שלכם, בנוסף למגוון היתרונות הרבים כגון יעילות,נוחות, אסתטיקה, התאמה אישית וכדומה. לטיפול יישור שיניים שקוף ישנם הרבה ייתרונות אך הוא אינו מתאים לכל אחד.

כיצד פועלת שיטת ה-Invisialign?

באותו האופן שבו נעשה שימוש ובחוטי מתכת בסמכים הרגילים ובקוביות, כך גם הקשתיות גורמות לתזוזת השיניים באמצעות הפעלת כוח (מבוקר) עליהן. ההבדל העיקרי הוא שלא רק ששיטה זו שולטת בכוח המופעל, אלא גם מבקרת ומתזמנת את יישום הכוח: בכל שלב שונה של הטיפול רק שיניים מסוימות מוזזות. תזוזות אלה נקבעות על ידי הרופא המטפל שמתאים תכנית טיפול ייחודית לכל מטופל.

מהלך הטיפול

בדומה לשיטות טיפול אחרות ביישור שיניים, משך הטיפול תלוי במצב המטופל ובמורכבות המקרה. זמן הטיפול של יישור שיניים שקוף עם אינויזליין תואם פחות או יותר לזמן טיפול יישור שיניים בשיטה הקונבנציונאלית ונע בין מספר חודשים ועד לשנה וחצי- שנתיים. הקשתיות צריכות להיות מורכבות כל שעות היממה, פרט לזמני אכילה וצחצוח השיניים. יתרון נוסף של יישור שיניים על ידי גשר שקוף הוא באפשרות שהוא נותן למתרפא “לנוח” כמה שעות בכל יום על ידי הורדת הגשר בשונה מגשר מודבק.

תדירות הביקור אצל הרופא היא בדרך כלל פעם בארבעה עד שישה שבועות. מטרת הפגישות היא להבטיח שהטיפול מתקדם בהתאם לתוכנית ושהכל תקין.

כמה עולה טיפול יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין?

כמו בטיפולי שיניים אחרים ואופציות טיפול שונות, המחיר תלוי במורכבות הטיפול ואורכו וכמו כן באיכות “הפלטה”, ישנם מספר סוגים מסוג אמריקאי, סיני וישראלי. כמובן שאנו לא רוצים שההשקעה הכספית תמנע מהמטופל להשיג את החיוך עליו חלם על חיוו. במהלך הפגישה הראשונית, הרופא יקבע מה מורכבות המקרה, משך הזמן המשוער של הטיפול ועלותו ובנוסף להצעת מגוון אפשרויות תשלום נוחות המתאימות לצרכיו של המטופל.

[dt_button el_class=”btn-bold” link=”https://www.drfish.co.il/contact/” size=”big” bg_color_style=”custom” bg_color=”#004c8a”]לקביעת תור ולפרטים נוספים לחצו כאן[/dt_button]