טיפול ציפוי חרסינה לשיניים

היכן אוכל למצוא ציפוי חרסינה לשיניים ברמה גבוהה? מה הם היתרונות והחסרונות בציפוי לשיניים והאם ישנן סכנות בביצוע התהליך?

הסוד לחיוך המושלם של הכוכבים ההוליוודיים לא היה גלוי במשך שנים. איך לצד אורח החיים הפרוע של הרבה מהכוכבים, הם מצליחים לשמור על שיניים הנראות כל כך בריאות זו שאלה אשר עברה מתחת לרדאר של רוב האנשים. הסיבה לכך היא שרוב הכוכבים של הוליווד משתמשים בטובי הרופאים לטיפולי שיניים, השתלות שיניים וציפויי חרסינה. בזכות התקדמות טכנולוגית ורופאים מומחים, כיום התהליך מתאים לכל כיס, בטוח וכמעט נטול כאבים.

מה הם השלבים של ציפוי חרסינה לשיניים?

יש להבין כי ציפוי השן כולל תהליך אשר יוצר את החיוך המושלם וזאת מבלי לפגוע באיכויות של השיניים שלך. לכן לתהליך זה מספר שלבים הנעשים על ידי רופא מנוסה ולא מומלץ להתפשר על איכות הרופא אפילו בעלות כלכלית.

שלב ראשון – ההכנה

בשלב זה הרופא ייבחן כל שן בנפרד כדי להתאים לה את הטיפול הרצוי ויבצע חישובים כגון מרחק מהשיניים האחרות ומהשפתיים לצד ההכנה של כל שן לתהליך. לעיתים יש להסיר שכבה דקה של אימייל דנטאלי בכדי שההדבקה תהיה מיטבית. לאחר שלב זה השיניים מוכנות כאשר בסוף שלב זה מודבקים ציפויים זמניים.

שלב שני – המדידה והמעבדה

בעזרת תבנית, הרופא לוקח את מידות הפה ומכין ציפוי חרסינה לשיניים בהתאמה מדויקת במעבדה. בעזרת שיטות של סינון והזרקת קרמיקה הוא מביא את הציפוי לרמה הרצויה.

שלב שלישי – הרכבה

בשלב זה הרופא מדביק את הציפויים לשיניים בכדי להשיג את התוצאה הרצויה. מכיוון שקשה מאוד לעשות שינויים לאחר ההדבקה, עלייה להיעשות בצורה מקצועית ולאחר תכנון.

שלב רביעי – 

איפה מבצעים ציפוי שיניים?

ד”ר יוסי פיש הינו אחד הרופאים המקצועיים בארץ ומאחוריו שני עשורים של ניסיון. הוא נחשב למקצוען בתהליכי ציפוי חרסינה לשיניים ובתיק העבודות שלו טיפולים רבים מסוג זה. לאחר השארת פרטים באתר תיקבע עמו פגישת ייעוץ בה תוכלו לספר לו על הרצונות והציפיות שלכם ולקבל עוד פרטים לגבי הטיפול.

לתאום תור כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר, לקבל את החיוך עליו תמיד חלמתם ולעולם לא להוריד אותו.

[dt_button el_class=”btn-bold” link=”https://www.drfish.co.il/contact/” size=”big” bg_color_style=”custom” bg_color=”#004c8a”]לקביעת תור ולפרטים נוספים לחצו כאן[/dt_button]