סתימות חרסינה

סתימות חרסינה לבנות מותירות את השיניים לבנות כפי שהיו

מהי סתימה לבנה, ומהם היתרונות שלה על סתימת אמלגם? מדוע בכל זאת יש עדיין מטופלים שמעדיפים סתימת אמלגם כסופה? וכיצד בוחרים מרפאת שינים המבצעת סתימות לבנות?

זה לא מיתוס: סתימות חרסינה אכן לבנות כצבע השיניים שלכם, ואם מדובר בשן קדמית או שן טוחנת שנמצאת במקום בולט יחסית, סתימה כזו יכולה לשפר משמעותית את חיי היום יום שלך, והחיוך שלך יישאר לבן כפי שהיה. בנוסף, זו סתימה שעשויה כל כולה מחרסינה, חומר שנחשב לעמיד במיוחד ולא פחות חשוב – בטוח במיוחד גם מהבחינה הבריאותית.

מה ההבדל בין סתימות חרסינה לבין סתימות אמלגם?

חרסינה היא חומר נקי, לא מתכתי ולא חומצי. אמלגם הוא חומר שחלק מהתרכובת שלו היא כספית. נכון, מדובר בכספית בהיקף שאין בו כדי לסכן את המטופלים ולהם הסתימה, אבל כאשר מתחילות להצטבר בפה הרבה סתימות, הרי שזו הופכת להיות נקודה למחשבה במיוחד בשל הסיכון בהימצאו של חומר כמו כספית בחלל הפה.

מדוע מטופלים לעיתים יעדיפו סתימת אמלגם ולא סתימת חרסינה?

פציינטים יעדיפו סתימות אמלגם בגלל עלותם הנמוכה יחסית ואורך החיים הארוך שלהם. לעומת זאת סתימות חרסינה תהיינה התוצאה האסתטית לאותו מקום אך בעלות גבוהה יותר. העלות תהיה יותר גבוהה בגלל המעורבות של הטכנאי ביצירת הסתימה.

לידיעה, כאשר לא ציינתם בפני המזכירות הרפואית שאתם מעוניינים בסתימת חרסינה, רוב הסיכויים שהיא תרשום אתכם אוטומטית לסתימת אמלגם משיקולי מחיר. יתרה מכך ישנם מקרים בהם החורים נמצאים במיקום שאינו גלוי לעין ואז המטופלים מעדיפים את הפתרון החסכוני. לעומת זאת במקרים שהחור נמצא בשיניים הקדמיות, סתימות מחרסינה יהיו הפתרון האידיאלי לפה לבן ונקי.

מרפאת ד”ר פיש מבצעת סתימות חרסינה לבנות ושומרת לכם על השיניים לבנות

סתימות חרסינה הן הפתרון האידיאלי לכל מי שרוצה לשמור על בריאות הפה והחניכיים אך גם על האסתטיקה שלהם. מרפאת ד”ר יוסי פיש מעסיקה רופאים מיומנים, סייעות ומזכירות מנוסות תוך שמציעה ללקוחותיה סתימות חרסינה באיכות גבוהה שנעשות במקצועיות מרבית.

סתימות חרסינה עושים במרפאת ד”ר יוסי פיש. פנו אלינו ונשמח לסייע. הקליקו ליצירת קשר!