לומינירס בשביל החיוך המושלם

מה הוא לומינירס? מי מבצע טיפולי לומינירס וכמה זמן לוקח מתחילת הטיפול ועד לקבל התוצאה? האם הטיפול מתאים לכל אחד ואחת?

החיוך הוא חלק קריטי בפנים. חיוך יפה יכול להרים את הביטחון העצמי ואת רמת החיים בעוד שחיוך לא אסתטי יכול להוריד את הביטחון העצמי ואף לגרום לבעליו לחייך פחות. בניגוד לעבר, כיום ישנם טיפולים מהירים עם כאבים מופחתים ובעלות כספית שכל אחד יכול לעמוד בה, אשר מטרתם לשפר את החיוך, כמו למשל טיפול לומינירס.

מה הוא טיפול לומינירס (lumineers)?

שיטת לומינירס היא שיטה בה במקרים הנכונים אפשר לייצר ציפויי חרסינה על השיניים ללא צורך במקדח או בהכנת השן על ידי הסרת חומר שן.

הגדולה בשיטה היא שאפשר להסיר את הלומינירס ולחזור למצב הראשוני של השן בלי לפגוע בו.

טיפול בשיטת לומינירס הומצא בארצות הברית בכדי לספק לאנשים את החיוך המושלם מבלי להיגרר לטיפולים כואבים ויקרים. את טיפול הלומינירס אפשר לסיים בשתי פגישות אצל רופא השיניים וליהנות מכל היתרונות.

ד”ר פיש הוא מורשה “לומינירס” בארץ לאחר שעבר קורס השתלמות בבוסטון, ארה”ב.

הטיפול כולל את ציפוי כל השיניים בחרסינה אשר תעניק להן מראה נקי וטבעי. ברוב הטיפולים אין צורך לשנות את השן עצמה והטיפולים לרוב נעשים ללא זריקות והם אינם כואבים. הציפוי שומר על השן מבחינה אסתטית ופרקטית כאחד וידאג שהחיוך יראה לא פחות ממושלם. התוצאות אליהן מגיעים בעזרת הטיפול הן יותר מרשימות מאלו של הלבנת שיניים רגילה ובמקרים רבים, החברה מספקת עליהם אחריות לכל החיים.

למי טיפול לומינירס מתאים?

בפשטות, לכל מי שרוצה את החיוך המושלם. מכיוון שהטיפול אינו כולל כאבים או זריקות והוא מהיר מאוד אין שום סיבה שלא יעשה אותו. הטיפול יכול לפתור בעיות של שיניים מוכתמות או שבורות, רווחים בשיניים, שיניים עקומות ולמעשה רוב הבעיות אשר ניתן להבחין בהן בעת החיוך. כמובן שגם אם אין בעיה בשיניים אך רוצים להתחדש בחיוך בוהק מאוזן לאוזן, מומלץ וכדאי לעבור את הטיפול לאחר התייעצות עם רופא השיניים.

בגלל שציפויי הלומינירס מודבקים על השיניים, הנפח שלהם דוחף את השפה החוצה ומקבלים אפקט של שפה חושנית וצעירה. אצל אנשים מבוגרים יותר הדבקת הלומינירס מעלימה קמטים מסימני הגיל.

היכן ניתן לעבור את הטיפול?

במידה ורוצים לברר פרטים אודות טיפול לומינירס מוטב להתייעץ בנושא עם רופא. זה הזמן להתקשר או להשאיר פרטים באתר ולקבוע פגישת ייעוץ. ד”ר יוסי פיש הינו רופא עם ניסיון רב אשר קיבל את ההסמכה לבצע לומינירס בארץ לאחר קורס ההסכמה בבוסטון, ארה”ב.

אין סיבה להתפשר על החיוך, בעזרת טיפול לומינירס תוכלו להתחיל שוב לחייך כמה שאתם רוצים!