טיפולים אסתטיים לשיניים

במרפאת השיניים ד”ר פיש תחום האסתטיקה של השיניים מהווה מרכיב מרכזי, אנו חושבים על המראה של חיוך המטופל עוד לפני תחילתו של הטיפול, אנו פועלים בכל תחומי האסתטיקה הדנטלית במגוון שיטות טיפול המותאמות לצורכי הפציינט.

מראה של שיניים לבנות, ישרות ויפות תמיד ימשוך את העין, שיניים לבנות נחשבות לסמל של בריאות והצלחה ולא במקרה משתמשים במונח “חיוך של מיליון דולר”. לשיניים בריאות ולבנות חייב להיות מראה טבעי וזה תפקידם של הרופאים העוסקים באסתטיקה דנטלית במרפאת ד”ר פיש. טיפולי האסתטיקה מיועדים לילדים ולמבוגרים כאחד כאשר רופא השיניים ימליץ בבחירת סוג הטיפול המתאים ביותר עבור הפציינט.

סתימות חרסינה

סתימות חרסינה אכן לבנות כצבע השיניים שלכם, ואם מדובר בשן קדמית או שן טוחנת שנמצאת במקום בולט יחסית, סתימה כזו יכולה לשפר משמעותית את חיי היום יום שלך, והחיוך שלך יישאר לבן כפי שהיה. בנוסף, זו סתימה שעשויה כל כולה מחרסינה, חומר שנחשב לעמיד במיוחד ולא פחות חשוב – בטוח במיוחד גם מהבחינה הבריאותית.

למינייטס

ציפוי למינייטס הוא מעין “שריון” מלאכותי לשן. זהו ציפוי לבן מחרסינה אשר מצד אחד יוצר מראה של שיניים לבנות ומהצד השני גם דוחה כתמים ומגן על השיניים המצופות. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים, אשר מראה השיניים חשוב להם, מבינים את ההכרח בציפוי השיניים שלהם ומורים לרופאי השיניים שלהם לצפות את שיניהם עם למינייטס.

לומינירס

החיוך הוא חלק קריטי בפנים. חיוך יפה יכול להרים את הביטחון העצמי ואת רמת החיים בעוד שחיוך לא אסתטי יכול להוריד את הביטחון העצמי ואף לגרום לבעליו לחייך פחות. בניגוד לעבר, כיום ישנם טיפולים מהירים עם כאבים מופחתים ובעלות כספית שכל אחד יכול לעמוד בה, אשר מטרתם לשפר את החיוך, כמו למשל טיפול לומינירס.

סגירת רווחים

רווחים בשיניים הם פערים בין שן אחת לשן שלידה, לרוב – בחלק הקדמי ביותר של חלל הפה, אך לא בהכרח. ישנן עדות וישנם עמים מסוימים המאמינים כי רווח בשיניים זו סגולה למזל ולפרנסה טובה, אך בקרב רוב החברה המערבית נחשב הרווח למטרד ובמקומות מסוימים בפה הוא מהווה גם מטרד רפואי אם התגלה שאוכל נכנס לשם וגורם לאבנית שמצריכה טיפולי שיננית תכופים יותר.

הלבנת שיניים

המונח הלבנת שיניים מכיל בתוכו שתי פעולות שונות. האחת ניקויי כתמים וצבעים שנמצאים על פני השטח של השן המבוצע על ידי השיננית, והשניה שינוי הצבע של השן עצמה וזו פעולה שמבוצעת על ידי הרופא. הצורך להבהיר את השיניים יקבע על ידי הרופא והפציינט יחד.

ציפוי חרסינה לשיניים

הסוד לחיוך המושלם של הכוכבים ההוליוודיים לא היה גלוי במשך שנים. איך לצד אורח החיים הפרוע של הרבה מהכוכבים, הם מצליחים לשמור על שיניים הנראות כל כך בריאות זו שאלה אשר עברה מתחת לרדאר של רוב האנשים. הסיבה לכך היא שרוב הכוכבים של הוליווד משתמשים בטובי הרופאים לטיפולי שיניים, השתלות שיניים וציפויי חרסינה.