השתלת שיניים ממוחשבת

השתלת שיניים ממוחשבת מבטיחה לך תוצאה המדוייקת

כיצד מבוצעת השתלת שיניים ממוחשבת? היכן ניתן לעשות השתלות שיניים ממוחשבות?

חידושים טכנולוגיים רבים פקדו את עולם הרפואה בשנים האחרונות ורפואת השיניים לא נשארה מאחור. בעזרת ציוד מחשוב מתקדם ניתן להגיע לתוצאות מדויקות בהרבה, בזמן קצר יותר ועם כאבים מופחתים. כיום, השגת החיוך המושלם לא חייבת לעלות לנו מחיר כלכלי ונפשי כבד, להפך. בעזרת טיפולים המתחשבים גם בלוח הזמנים של המטופל, ניתן להגיע לחיוך שאתם רוצים בדרך המתאימה לכם. אחד מהחידושים הבולטים ביותר כיום הוא השתלות שיניים ממוחשבות המגיעות עם יתרונות רבים גם לרופאים אשר משתמשים בהם.

תהליך השתלת שיניים

בכדי להבין את היתרונות של השתלות שיניים ממוחשבות יש להבין את השלבים בהשתלת שיניים. בתחילת התהליך, הרופא מבצע בדיקה קלינית של חלל הפה והשיניים על מנת להחליט כיצד יראה התיקון ואילו שתלים יש להרכיב. למען עשות זאת, הרופא נעזר בצילום CT אשר מראה לו ממה יש להיזהר ומה יש לתקן. לאחר החלטת הרופא המשתיל והתכנון, השתלים מורכבים לפי התוכנית.

השתלות שיניים ממוחשבות

כאן נכנסת לסיפור השתלת השיניים הממוחשבת. לפני כניסה לצילום הCT- הרופא יכין במעבדה מודל פלסטיק של הלסת לאחר השיקום. כאשר מודל הפלסטיק בפה, המטופל יוכל להגיד האם יש משהו המפריע לו ובצילום יוכל הרופא המשתיל לראות איך ישתלבו השתלים בפה המטופל והאם קיימים תיקונים שיש לעשות בתכנון המקורי. בעזרת השתלת שיניים ממוחשבת ניתן לשלוט בתוצאה, לחסוך בעלויות ובמקרים רבים גם בכאבים.

איך מתחילים?

כמו כל תהליך רפואי גם השתלות שיניים ממוחשבות דורשות פגישת ייעוץ עם רופא למרות כל העזרים הממוחשבים. ד”ר פיש הינו רופא וותיק עם יותר משני עשורים של ניסיון ברפואת שיניים ויכול להציע לכם פתרונות מתקדמים אשר ייטיבו עמכם מכל ההיבטים. למידע אודות השתלות שיניים ממוחשבות, אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר או להתקשר בכדי לקבוע פגישת ייעוץ לא מחייבת ולהיות צעד אחד קרובים יותר לחיוך שתמיד רציתם.