אחד הנושאים הפופולאריים וה”חמים” ביותר בשנים האחרונות הנו *השתלת שיניים ביום אחד,
ושיטת השתלת שיניים אול און פור 6 (ALL ON 6) בפרט. בכתבה שלפניכם נסביר אודות השיטה ונפרט גם אודות יתרונותיה.

השתלת שיניים: אול און 6

אול און 6 השתלת שיניים ביום אחד. שיטה זו מוכרת גם בשמה הנוסף שיטת ששת השתלים. השתלה זו באה לקראת הפציינטים ומאפשרת התקנה של 6 שתלים במצבים בהם לא צריך להשתיל עצם בכלל. מכיוון ששיטה זו מתאימה לפציינטים אשר חווים חוסר מלא של שיניים בלסת או כאלו שעברו עקירות של כל השיניים.

אול און 6: על השיטה

בתהליך אול און 6 עושים השתלת שיניים בו מכינים תותבת קבועה. באמצעות שישה השתלות המקובעים אל עצם הלסת, שתלים אלו משמשים את הפציינט כעוגנים לגשר או לתותבת מתאימה.

השתלים הינם ממוקמים בעצם הלסת התחתונה או העליונה על מנת לעגן את השיניים התותבות במקומן בצורה יציבה, חזקה ועמידה לטווח הארוך. דבר נוסף וחשוב מאוד בהליך טיפול זה, על מנת שטיפול זה יחזיק למשך זמן רב והרבה שנים על המטופל לשמור על היגיינת פה בצורה יסודית וישמור על ההגבלות והדרישות עליהן ימליץ הרופא המטפל.

יתרונות השיטה:

 • מהירות הטיפול – הטיפול המעשי אכן אורך זמן קצר במיוחד.
 • מחיר – ניתן לומר (לא באופן קבוע) שהשתלות ביום אחד ועל גבי 4 שתלים ובמקרה של דר’ פיש גם 6 שתלים, זול משמעותית מטיפולים אחרים.
 • התאמה – השלב הכירורגי תחת ידיו המיומנות של דר’ פיש מאפשר טיפול גם במטופלים אשר מקבלים סירוב מרופאים אחרים.
  דר’ פיש ידוע ביכולותיו לטפל במטופלים עם מעט מאוד עצם ובכך להבטיח שכמעט כולם יכולים לעבור טיפול זה.
 • יכולות רפואיות – באמצעות השכלולים הרפואיים בשתלים ניתן היום להגיע
  לתוצאות מעולות בשיטת השתלה אול און 4 או אול און 6 ובלי להתפשר על התוצאה!

חסרונות בהשתלת שיניים ביום אחד:

 • אין חסרונות מהותיים בשיטה זו. שיטה זו הוכיחה את עצמה בכל העולם. במידה ונמצאתם מתאימים לטיפול זה, אתם צפויים להיות שבעי רצון מהטיפול והתוצאה!.

*השתלת שיניים הנו ביטוי שגור אך אינו מדויק. הערך הנכון הנו השתלת שתלים (שתל ולא שן).

אול און 6

לאחר שנים רבות בהן התפתח רבות תחום השתלים בפרט והטיפולים הדנטליים בכלל, קיימת כיום שיטת השתלת שיניים שמאפשרת השתלת 6 שתלים ביום אחד: שיטת אול און 6 (ALL ON 6). שיטה זו מכונה גם שיטת ששת השתלים, ויש לה יתרונות רבים עבור מי שזקוק לה. אז במה בדיוק מדובר, מי זקוק לשיטה זו יותר מכל ואיך מתבצע תהליך ההשתלה? על כל זאת ועוד נדבר להלן.

מה זה אול און 6?

אול און 6 או בשמה השני, שיטת ששת השתלים, היא שיטת השתלה דנטלית, המאפשרת לבצע השתלה של 6 שתלים דנטליים ביום אחד. השתלות שיניים באופן כללי הן תחום לא פשוט כלל, אשר דורש ידע וניסיון מקצועיים רבים. התפתחות עולם ההשתלות, הובילה ליצירת שיטת השתלות חדשה שנקראת ALL-ON-6, שבה ניתן לבצע עקירות, השתלת 6 שתלים והתקנת השיניים החדשות וכל זה ביום אחד בלבד.

מדובר בשיטה מתפתחת וטכנולוגית ביותר, שהניבה עד כה תוצאות איכותיות רבות מאוד בעולם בכלל ובארץ בפרט, והחזירה למטופלים רבים את החיוך המושלם חזרה לפה.

למי מתאים טיפול השתלה ALL ON 6?

השתלת שיניים אול און 6 מתאימה לכל מי שמעוניין בהשתלה מלאה של כלל השיניים באחת הלסתות או בשתיהן. בפועל, מדובר כאמור על השתלת שיניים מלאה, ולכן ישנם 3 מקרים מרכזיים בהם מטופל יכול למצוא את השיטה המדוברת כפתרון מושלם:

1. מחסור מלא בשיניים – מצב של חוסר שיניים מלא בלסת התחתונה, העליונה או בשתיהן יחד.

2. שיניים תותבות – מטופלים בעלי שיניים תותבות שמעוניינים לקבע את השיניים על מנת לחזור לתפקוד מלא לחלוטין.

3. עקירה חלקית – במקרה שבו המטופל עבר מספר עקירות מכל סיבה שהיא, שפגעו בתפקוד או באסתטיקה של השיניים שלו, הוא יוכל לבצע עקירה משלימה ולעבור השתלת ששת השתלים על מנת לחזור למצב של תפקוד השיניים מלא.

מדוע מומלץ לבצע את השיטה הזו?

באופן כללי, שיטת ששת השתלים הינה שיטה מומלצת במיוחד מאחר שמדובר בחידוש שיניים מלא וכל זאת ביום אחד בלבד. מלבד זאת, ישנם כמובן יתרונות רבים אחרים, עליהם נפרט כעת:

 • קצר וקולע – הטיפול, כפי שנתאר את התהליך ממש עוד מעט, הינו טיפול קצר במיוחד, שאינו דורש התערבות כירורגית מסובכת, ומאפשר למטופל לעשות שימוש בשיניים חדשות כבר באותו יום בו בוצע הטיפול.
 • עלויות – שיטת השתלה זו, ניכרת בעובדה שהיא חוסכת בעלויות הטיפול הכלליות בצורה ניכרת. אין צורך בטיפולים מקדימים או במספר תהליכים, אלא ביום אחד מרוכז, בו משלמים על 6 שתלים בלבד, המאפשרים לעשות שימוש בגשר שיניים המכיל כ-14 שיניים.
 • חיוך בהתאמה אישית – הודות לטכנולוגיה ולאמצעי העבודה המתקדמים, עיצוב השיניים עבור המטופל מתבצע בהתאמה אישית, שמאפשרת להתאים את השיניים בדיוק עבור קו הלסת שלו, וכל זאת כמובן בדיוק גבוהה במיוחד.
 • שיפור איכות החיים – הודות למהירות של הטיפול, וכן לעובדה שמדובר בהתקנת קו חניכיים מלא בפעם אחת, החזרה לשגרה מתבצעת במהירות, ומשפרת באופן מיידי את איכות החיים של המטופל לרבות יכולת אכילה, דיבור, חיוך ועוד.

כמובן שמלבד אלו ישנם יתרונות רבים אחרים, אך הם רבים מכדי שנוכל לספור אותם, ולכן ראינו לנכון להציג בפניכם את היתרונות האלו כיתרונות המרכזיים.

כיצד מתבצע הליך השתלת שיניים אול און 6?

תהליך השתלת ששת השתלים, מורכב אפוא מ-4 שלבים עיקריים המאפשרים התקנה איכותית ומדויקת.

 1. בדיקה מקדימה – מאחר שמדובר בהשתלה של 6 שתלים, יש צורך בבדיקה מקדימה של הרופא, שיוודא כי דחיסות העצם בלסת גבוהה דיו על מנת לעמוד בהשתלה.
 2. צילום ותכנון – השלב השני, במידה שהכל תקין, הוא ביצוע צילום חניכיים, שבעזרתו מתכנן רופא השיניים היכן ימוקמו 6 השתלים שעתידים להיכנס ללסת של המטופל.
 3. ביצוע ההשתלה והתקנת גשר זמני – השלב השלישי והמהותי ביותר הוא שלב ההשתלה עצמו. במהלך שלב זה, יורדם המטופל לרוב בהרדמה מקומית, לאחריה ישתיל רופא השיניים את 6 השתלים בזווית של 45 מעלות, ולבסוף יתקין גשר שיניים זמני.
 4. התקנת הגשר הקבוע – השלב השלישי והאחרון, מגיע כחודשיים לאחר התקנת השתלים, ובו מחליפים את הגשר הזמני בשיניים הקבועות והחדשות.

לאורך כל התהליך הזה כמובן, מלווה המטופל על ידי צוות מקצועי, שמוודא כי כל התהליך מתבצע כשורה, והליך הטיפול אכן מסייע למטופל.

השתלת שיניים אול און 6

מה חשוב לדעת רגע לפני שמבצעים טיפול?

רגע לפני שאתם רצים לרופא השיניים ומתחילים את תהליך ההשתלה, ישנם מספר דברים שחשוב לדעת לרבות הצורך ברופא שיניים מקצועי במיוחד. ביצוע השתלת שיניים אול און 6 בתל אביב או בכל מקום אחר, דורש מיומנות, דיוק ומקצועיות רבה מטעם רופא השיניים שלכם. לכן, רגע לפני שאתם רצים לבצע את ההשתלה, חשוב לוודא שאתם אכן סומכים על רופא השיניים שלכם, שהוא מוסמך לבצע את ההשתלה המדובר, שיש לו את הכלים הדרושים וכו’.

מרפאת שיניים ד”ר פיש: שומרים לכם על החיוך המושלם!

לסיכום, אול און 6 היא אחת משיטות ההשתלה המתקדמות ביותר הקיימות היום, הודות לכך שהיא מאפשרת לכם ליהנות שוב מחלל פה מלא בשיניים, ששומר לכם על החיוך ועל שגרת חיים נורמלית. כל זאת כמובן, על ידי טיפול אחד מרוכז שמתבצע בפעם אחת. אצלנו במרפאת השיניים של ד”ר פיש, אנו מתמחים בכל הקשור לטכנולוגיה המתקדמת של השתלת השיניים ביום אחד, שמאפשרת לנו לבצע את השתלות ALL ON בצורה מדויקת ומקצועית ביותר.

עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום ההשתלות, אנחנו גורמים לכל מטופלת ומטופל שלנו לצאת עם חיוך מאוזן לאוזן, וכמובן  – עם שיניים מדהימות. אז אם גם אתם מעוניינים בהשתלת שיניים על בסיס טכנולוגיית אול און 6, או כל השתלה אחרת מכל סוג, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

לאחרונה עלה לאתר 3 כתבות בנושא השתלות שיניים שיוכלו להועיל לכם מאוד:

לכתבות נוספות מתחום מרפאת שיניים אתם מוזמנים להיכנס אל: בלוג המאמרים של ד”ר פיש

ד”ר פיש, בוגר אוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת קונקורדיה במונטריאול, נחשב למעלה מ-20 שנה לאחר מעמודי התווך של המשתילים בישראל.

הוא היה המשתיל הבכיר מבין 300 הרופאים ב”רשת שורש”, מרפאות אריאל ורשת תדהר. 

השתלת שיניים בשיטת אול און 4 עושים אצל מקצוענים! פנו למרפאת ד”ר יוסי פיש ואנו נשמח לספק עבורכם פתרון מתאים.

לתיאום תור ולקבלת פרטים נוספים בנושא שתלים בזאליים, צרו עמנו קשר בטלפון: 052-333-0456

או השאירו פרטים בטופס הבא שלפניכם:

  Choose Language
  מרפאת שיניים דוקטור יוסי פיש
  לטיפול שיניים מקצועי ומידע נוסף צרו איתנו קשר בטל' 052-333-0456 או שלחו הודעה בטופס

   התחל שיחת צ'אט
   צריך עזרה?
   היי, איך נוכל לעזור לך?
   Call Now Buttonלחצ/י להתייעצות חינם!