כתרי זירקוניה איכותיים ללא מתכת

התפקיד של הכתר בשניים הוא להחזיר לשן את צורתה ואת הפונקציה שלה. חומר שן נעקל על ידי עששת, המוסרת על ידי הרופא וכך נוצר חוסר חומר שן גדול. חוסר זה מוחזר על ידי מבנה וכתר. כתר איכותי לדוגמת “כתר זירקוניה” עשוי מחרסינה וללא מתכת יבטיח למטופל מלבד הפונקציה, אסתטיקה מירבית לעומת כתרים אחרים. בגלל החדשנות של החומר עדין כתרי זירקוניה יותר יקרים מכתרים על בסיס מתכת.

היתרונות של כתר זירקוניה

היתרון הגדול והמוחץ בשימוש בכתר זירקוניה הוא באסתטיות הנשקפת במראה הפה של המטופל, בניגוד לכתרים בעבר שהיו על בסיס מתכתי והיו אטומים לקרני אור, כתר מסוג זירקוניה הינה בעל רמת שקיפות המגיעה ברמתה לשקיפות הקיימת בחומר השן הטבעית דבר המאפשר מעבר של קרני אור ומראה של שיניים טבעיות בפה.

כדי שהשיניים בקדמת הפה יראו יפות וצחורות מומלץ על כתרים איכותיים. כתר זירקוניה עשויה מחומר חזק במיוחד שכולו מזירקוניה (לא מתכתי עם ציפוי- מונובלוק) שנחרט עם ציוד מיוחד במעבדה המתמחה בכך באופן מדוייק עבור המטופל.

זירקוניה - הבחירה האסתטית

ככל שרפואת השיניים מתקדמת בשילובן של הצרכים הרפואיים לפתרונות אסתטיים, כתרי הזירקוניה הם הבחירה המועדפת בקרב רופאי שיניים ופציינטים כאחד.

כאשר אנו נדרשים לבצע כתר על שן בודדת בקדמת השן אנו מקפידים הקפדה יתרה על ביצוע אסתטי אשר ישלב את הכתר בצורה טבעית עם יתר השיניים, כך שהמתבונן מהצד לא יבחין מהי שן טבעית ומהי השן עם כתר הזירקוניה.

התאמת כתרי זירקוניה במרפאת ד”ר פיש

במרפאת השיניים של ד”ר יוסי פיש מבצעים התאמת כתרים על בסיס זירקוניה במיוחד כאשר מדובר על השיניים הקדמיות הנראות בעת חיוך.

במקרים שיש ספק, מבצע ד”ר פיש התאמה אישית, שהפציינט הרופא והטכנאי נפגשים במעבדה ומגיעים לדיוק המירבי.

למידע נוסף ופרטים צרו קשר עם המרפאה בכפתור קביעת תור / בטלפון 03-6962550