למינייטס- לשידרוג החיוך!

מהו ציפוי למינייטס ומדוע הוא נעשה כה פופולרי בשיניהם של לא מעט אנשים? כיצד למינייטס מסייע לשמירה על השיניים? מדוע מומלץ מאד להשקיע בטיפול, וכיצד מי שהשקיע חוסך לעצמו הסתבכות מיותרת?.

ציפוי למינייטס הוא מעין “שריון” מלאכותי לשן. זהו ציפוי לבן מחרסינה אשר מצד אחד יוצר מראה של שיניים לבנות ומהצד השני גם דוחה כתמים ומגן על השיניים המצופות. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים, אשר מראה השיניים חשוב להם, מבינים את ההכרח בציפוי השיניים שלהם ומורים לרופאי השיניים שלהם לצפות את שיניהם עם למינייטס.

יש לכם סיבה לחייך – למינייטס דואג לשיניים לבנות ויפות

ההבדל בין פה רגיל לבין פה ששיניו צופו בלמינייטס הוא עצום. אם תראו שני אנשים מחייכים, האחד עם ציפוי והשני בלי, תיווכחו בהבדל כי הוא יורגש מיד. בעזרת ציפוי למינייטס השיניים יישארו לבנות גם אחרי ארוחת צהריים גדולה ורוויה בחומרים מכתימים, בעוד ששן שלא צופתה בו חשופה להצהבה והכתמה שתצריך מאוחר יותר טיפול הלבנה.

מתי, על פי רוב, שמים למינייטס על השיניים?

לאחר בדיקה מקיפה על ידי רופא של כל חלל הפה, ביצוע טיפולים נדרשים כמו סתימות, כתרים, יישור וכדומה. ביצוע למינייטס בפה עם שיניים שמצבן בכי רע פחות מומלץ. מה גם שלא יהיה מקצועי ללא ביצוע הליכי טיפול ראויים קודם לכן.

למינייטס עושים אצל רופא שיניים בעל ידע וניסיון

כזה הוא ד”ר יוסי פיש, המספק את כל טיפולי השיניים – מיישור ועד סתימות וכתרים. ד”ר יוסי פיש מבצע גם למינייטס באופן יסודי שיגרום לפה שלך להיראות בריא, רענן ומבריק הרבה יותר.

באמצעות למינייטס אפשר לתקן מקרים קלים של יישור שיניים.

למידע על ציפוי שיניים מסוג למינייטס פנו לד”ר יוסי פיש באמצעות עמוד זה!