השתלות שיניים במרפאת ד"ר פיש מבטיחים לך את התוצאה המדוייקת

השתלת שיניים היא תהליך בו משנים את מבנה הלסת והשיניים, מתקנים ליקויים ומשפצים אסתטית את החיוך. טיפול זה הוא דוגמה מובהקת להליך המציע שיפור אסתטי לצד טיפול בבעיות רפואיות. 

השתלות שיניים הינם תהליך מורכב המצריך טיפול של רופא בעל ניסיון רב, הצטרפו לאלפי מטופלים שכבר טופלו אצל ד”ר פיש, בוגר אוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת קונקורדיה במונטריאול, נחשב לאחד מעמודי הטווח של משתילי השיניים בישראל עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה. במרפאה ד”ר הציוד והמכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר המאפשר לנו להשיג לכל פציינט את התוצאה המדויקת והמוצלחת ביותר תוך התאוששות מהירה מהטיפול וחזרה לחיי השגרה.

מה כולל תהליך השתלת השיניים?

במהלך תהליך זה יוצר הרופא חלל בחניכיים, במקום שבו אמורה הייתה להיות השן. אל תוך החלל הזה מוכנסים שתלים דנטליים אשר מדמים את שורש השן החסר. בהמשך שן הטטיניון תולבש על השתל שהוכנס שן שזהה במדויק לשן החסרה. הליך זה ארוך יחסית והוא נמשך כחצי שנה, בעיקר בגלל השלב שבין השתלת שורש השן לבין חיבורה לשן עצמה. תקופת זמן זו הינה תקופת זמן חשובה והכרחית על מנת שהשתל יוכל “להיקלט” על ידי העצם וכך סיכויי ההצלחה של הטיפול יגדלו. לאחר שהרופא מוודא כי השתל “נקלט” כראוי המטופל חוזר למרפאה לצורך הרכבת השן החדשה שעוצבה במיוחד בשבילו.

שיטות להשתלת שיניים

קיימות מספר שיטות להשתלת שיניים, התלויות במספר דברים: המטופל עצמו, מספר השיניים שיש להחליף, סוג הטיפול וכו’. השיטה הראשונה היא השיטה הקלאסית מתאימה למי שהלסתות שלו אינן מתאימות לשיטה החד יומית. שיטה קלאסית כוללת בתוכה השתלה רב שלבית, הכוללת בתוכה המתנה ממושכת של כ-6 חודשים בין שלב התקנת השתלים לשלב הרכבת השתל. בזמן הזה עצם הלסת צומחת ומכסה את השתל בצורה טובה. יתר על כן, שיטה זו נחשב לבטוחה מאוד.

בניגוד לשיטה הרב שלבית, ניתן לבצע את ההשתלה גם בשיטה החד-יומית, ושיטה זו מספקת את כל שלבי התהליך ביום אחד בלבד. מדובר בשיטה יעילה המתאימה בעיקר למטופלים צעירים בעלי עצמות לסת חזקות. מדובר בשיטה נפוצה מאוד בה המטופל משתחרר מידית לביתו עם שיניים חדשות וכמעט ללא תופעות לוואי משמעותיות במיוחד. כמובן שקיימות שיטות נוספות להשתלת שיניים, כדוגמת השתלת התותבות. בחירת הטיפול תלויה בגיל המטופל, מצב שיניו וסבלנותו לקראת הטיפול.

השתלת שיניים – שלבי טיפול

איך מתחילים? קובעים תור לייעוץ עם ד”ר פיש

כמו כל תהליך רפואי גם השתלות שיניים דורשות פגישת ייעוץ עם רופא ועל ותק וניסיון למרות כל העזרים הממוחשבים. ד”ר פיש הינו רופא וותיק עם יותר משני עשורים של ניסיון ברפואת שיניים ויכול להציע לכם פתרונות מתקדמים אשר ייטיבו עמכם מכל ההיבטים. למידע אודות השתלות שיניים, אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר או להתקשר בכדי לקבוע פגישת ייעוץ לא מחייבת ולהיות צעד אחד קרובים יותר לחיוך שתמיד רציתם.